O Firmie

Dowiedz się więcej o naszej firmie!

Błoniarz Budownictwo

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą budowlaną, która nieprzerwanie działa na rynku od 2008 roku!

Wykonujemy profesjonalne usługi z zakresu prac posadzkarskich i okładzin ściennych. Ponadto oferujemy fachowe doradztwo i nadzór prowadzonych robót.

Posiadamy wykwalifikowaną kadrę, jesteśmy w stanie zagwarantować 100% wykonanie prac. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz doskonała znajomość sztuki budowlanej, jest potwierdzona licznymi certyfikatami i referencjami.

Błoniarz Budownictwo to pełna obsługa inwestycji w zakresie prac posadzkarskich i okładzin ściennych. Zaczynając od projektu, przez dobór materiałów, a kończąc na realizacji zlecenia. Naszą ofertę kierujemy do dużych i średnich przedsiębiorstw, a także klientów indywidualnych. Jesteśmy w stanie zaprojektować, wyciąć i ułożyć dowolny kształt. Pracujemy na powierzonym materiale, ale również jesteśmy w stanie dostarczyć cały asortyment w równie atrakcyjnej cenie!

Współpracujemy z doświadczonymi projektantami wnętrz, jak i dostawcami ceramiki, gresu, dlatego jesteśmy w stanie oferować najwyższej jakości usługi.

Jako nieliczni udzielamy wieloletniej gwarancji na wykonane prace posadzkarskie. A to dlatego, że pracujemy wyłącznie na profesjonalnych i najlepszych materiałach.

Działamy głównie na terenie województwa małopolskiego. Nasi klienci to najczęściej mieszkańcy Podhala (Nowy Targ, Zakopane, Kościelisko, Biały Dunajec), a także Polski Południowej (Kraków, Nowy Sącz, Bochnia, Tarnów). Jesteśmy otwarci na współpracę i miejsce realizacji projektu w zasadzie nas nie ogranicza!

Zapraszamy do współpracy z Błoniarz Budownictwo!

Dane kontaktowe

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą, nasze biuro znajduje się w Krauszowie. Obsługujemy klientów na terenie południowej Polski, głównie na Podhalu (Zakopane, Nowy Targ, Kościelisko), ale także z Krakowa, Nowego Sącza i wielu mniejszych miejscowości w województwie małopolskim.

Błoniarz Budownictwo

Osiedle Ogrody 3g
34-471 Krauszów

(+48) 667 337 333
bloniarz.budownictwo@wp.pl

Zainteresowany współpracą?

Jeśli jesteś zainteresowany, chcesz zlecić nam realizację Twojego projektu, szukasz fliziarzy z temperamentem i solidnym doświadczeniem to zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Doradzimy, dobierzemy i zrealizujemy kompleksowo Twoje zlecenie!